در حال نمایش 5 نتیجه

کابینت‌های ممبران: دوام و کیفیت در آشپزخانه

کابینت ممبران یک نوع پوشش است که با فشار دادن غشاهای PVC بر روی سطح MDF خام یک طرفه به دست می آید. ممبران های PVC مورد استفاده در ساخت کابینت های ممبران، فویل های آنتی باکتریال و سالم مورد تایید سازمان بهداشت جهانی (WHO) هستند و به هیچ عنوان سرطان‌زا نیستند

 

ویژگی‌های کابینت‌های ممبران:

  • خطوط، طرح و نقش: یکی از مهم ترین ویژگی های کابینت ممبران این است که پس از پردازش ظاهری سه بعدی پیدا می کنند. این ویژگی ظاهری تزئینی و شیک به مکان های مورد استفاده می دهد.
  • نظافت و نگهداری: تمیز کردن کابینت های ممبران بسیار آسان است. حاوی باکتری و مواد مضر نیست. این یک انتخاب ایده آل برای استفاده در خانه و محل کار خواهد بود.
  • دوام: مزیت این روکش‌های ممبران این است که به صورت مونوبلاک طراحی شده و به صورت یک تکه فشرده می شوند. به همین دلیل با شرایطی مانند شکستن و ترک خوردن مواجه نمی شود.
  • تنوع : تنوع کابینت‌های ممبران پیش ساخته مجموعه بزرگ کابینت پیشکاری بسیار زیاد است و با هر نوع دیزاین و چینشی سازگار است.

 

اگر به دنبال کابینتی شیک و بادوام برای آشپزخانه خود هستید، کابینت‌های پیش ساخته ممبران مجموعه بزرگ کابینت پیشکاری می‌توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.